Android Real Boxing™ indir

Real Boxing™ adlı android uygulaması son zamanlarda ve çıkan harika ilgi gören bir dövüş oyunudur. Oyunda adından belli olduğu gibi bir boks müsabakaları bizleri bekliyor. Müthiş denilebilecek 3 boyutlu grafikler ve harika ses efektleri bulunuyor. NVİDİA Tegra için güçlendirilmiş bir telefon ve tablet oyunu sizleri bekliyor.

unnamed (14) unnamed unnamed (1)
Harika ringlerde çok güzel oyunlar sizleri bekliyor. En güzel şekilde ayarlanmış ringlerde 30 farklı dövüş ve 20 farklı rakibiniz bulunuyor. Birbirinden farklı hareket yapacaksınız. Rakibinizi dövmek için çok farklı hareketler yapacaksınız. Bunun yanında oyundaki karakterlerimiz özelleştirilmekte. Karakterimizin saçları, ten rengi ve giyimi gibi özellikleri ayarlayabiliriz.

unnamed (11) unnamed (12) unnamed (3)


Android işletim sistemli cihazınıza Real Boxing™ adlı oyunu 3.77 dolarlık bir ödeme ile cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca bu oyun bir çok ödül almış ve yılın en iyi oyunlarından spor oyunlarından biri olarak gösterilmiştir.

 

googleplay

İlginizi çekebilir

En Popüler Android Oyunları

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Arkadaşlar sitemizde Symbian oyunları, Nokia oyunları, iPhone ve IOS işletim sistemli ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir