Android Parmak Futbolu – Slide Soccer

Her geçen gün Android Futbol Oyunları‘na bir yenisi daha ekleniyor. Bunlardan bir tanesi de Parmak futbolu oyunu, bir diğer ismi ile Slide Soccer.

Daha çok 90’lı yıllarda öğrencilik yapanların çok iyi bildiği, düz bir tahta üzerine çaktığımız çivilerle bir futbol sahası oluşturur, arkadaşımızla bozuk parayı bu çivilerin arasından geçirerek gol atmaya çalışırdık. Artık devir değişti ve bu oyun cep telefonlarımıza kadar girdi. Çocukluğumuzda oynadığımız oyun gibi, bu oyunda da rakibimizin de bizim de 1’er atış yapma hakkımız bulunuyor. Bu şekilde rakibe gol atmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde farklı alanlara oyuncu yerleştirme, takım ve saha seçimi gibi seçenekleri kullanabiliyoruz. Oldukça heyecanlı ve ilgi çekici android futbol oyunu slide soccer ile, gerçekten çok eğleneceğinize inanıyoruz.

Oyunu ne şekilde oynayabileceğinize gelince ;
Kendi takımınızdan bir piyonun üstüne parmağınızı koyuyor ve parmağınızı geriye doğru kaydırıyorsunuz. Bu şekilde piyonunuzun nereye ne kadar hızlı gideceğini, hangi yöne gideceğini ayarlıyor ve parmağınızı ekrandan çekiyorsunuz. Dilerseniz topun önünde ve yanlarındaki piyonu seçmek yerine, uzakta bulunan bir piyonu, topun etrafındaki herhangi bir piyona çarpıştırarak atış yapabiliyorsunuz.

İnternet üzerinden mobil cihazlar ile online olarak, oyunun kurulumunu tamamlamış kişilerle de rekabet edebiliyorsunuz. Dilerseniz 2 kişi, dilersenizde bilgisayara karşı maç yapıyorsunuz. Android parmak futbolu Slide soccer indirme işlemi için Android Play Store‘i kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir