Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri,
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen Lollipop güncellemesi geldi. Bir çok mobil cihaz için gelen güncelleme, bazı cihazlar için ise henüz gelmedi. Son olarak LG G3 model cihazlara uygulanabilen Lollipop güncellemesi, bir kaç gün önce ise Samsung Galaxy S4 cihazlar içinde kullanılabilir ve yüklenebilir hale getirildi.

Doğrusunu isterseniz geçtiğimiz günlerde Note 3 cihazlar için gelen güncelleme ile birlikte, diğer cihazlara Samsung’un güncellemeyi çok geç getirdiği konusu çok konuşulmuş ve tartışılmıştı. Videodan izleyebildiğimiz kadarı ile Samsung Galaxy S4 Lollipop güncellemesinin ardından oldukça stabil bir hale geliyor.

Bazı cihazlarda 1 GB’a kadar yüksek alan kullanan bu yeni güncelleme, Samsung S4 cihazlar için ise 1049 MB alana ihtiyaç duyuyor. Anlayacağınız telefonunuzda oldukça boş alan bırakmanız gerekiyor güncelleme için. Güncelleme henüz ülkemize gelmemiş olsa da, bir çok ülkede yayınlandı. Muhtemelen bir kaç gün içinde Türkiye içinde güncelleme gelecektir. Alt taraftaki video ile güncelleme sonrası Galaxy S4 cihazınızın ne hale geleceğini görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bets10 Android Uygulaması indir

Değerli Cepstil okurları, bu yazımızda tanıtacağımız uygulama daha çok bahis oynayan kullanıcıları ilgilendirmekte. Tabii bu ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir