Android Legend Online oyunu indir

Bu yazımızda Cepstil okurlarına en iyi SLG/RPG oyunlarından bir tanesinin incelemesini aktaracağız. Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen Legend Online apk dosyası, bugüne kadar 5 milyona yakın oyunsever tarafından download edilmiş. Ayrıca 60.000 gibi ciddi rakamda Android kullanıcısının vermiş olduğu puan ve yorumlara da bakıldığında, Android Legend Online oyunu oldukça popüler bir hale gelmiş.

Legend Online güzel bir savaş oyunu. Oyun içerisinde düşmanlarınızı ezerek, kendi krallığınızda büyük zaferlere ulaşabilirsiniz. Diğer oyuncular tarafından kurulan şehirlere, mağaralara baskın düzenleyerek kendi şehrinizi güçlendirebildiğiniz bu oyunda, kazanacağınız her savaş üstünlüğünüzün bir göstergesi haline gelecek. Legend Online gelişmiş grafik tasarımı ve hızlı yapısı ile tam bir tehlikeli macera oyunu.

Yapacağınız savaşlardan başarılı sonuçlar almanız durumunda silahlarınızı geliştirebilir, askerlerinizi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca şahsi özelleştirmelerinize de olanak sağlayan android savaş oyunu, göstereceğiniz savaş yetenekleri ile sizi her geçen gün kendisine daha da çok tutulacağınız bir oyun.

Android MMORPG oyunları içerisinde en çok ilgi gören bu oyunda bazı oyun özellikleri yalnızca para ile satın alınabiliyor. Eğer bu şekilde bir ödeme yapmak istemiyorsanız, Play store ayarlarınızdan size özel bir satın alma şifresi girmeniz gerekecektir.

Android Legend Online oyunu indir

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir