Android Kim Bilir oyunu

Sevgili mobil cihaz kullanıcıları,
Yine harika bir oyun tanıtımı ve download bağlantısını sizlere sunmanın keyfini yaşıyoruz. Cepstil ekibi olarak sitemizde güncel ve popüler Android oyunlarını yayınlamaya devam ediyoruz. Kim Bilir oyunu da bu oyunlardan bir tanesi. Özellikle Iphone kullanıcılarının uzun süredir Apple cihazlarında oynayabildiği Kim Bilir adlı oyun, artık Android kullanıcıları içinde yüklenebilir durumda. Google Play Store bağlantısından ücretsiz olarak indirilebilen oyun, şu ana kadar 45.000 den fazla yorum almış. Ve puanlama sistemine göre 4.4 gibi oldukça iyi de bir puan almış durumda.

Android Kim Bilir İndir Android Kim Bilir İndir Android Kim Bilir İndir

Genel kültür konusunda da oldukça eğitici olarak yorumlanan oyun, kullanıcılarına sunduğu jokerler ile de daha heyecanlı bir hal alıyor. Tam bir genel kültür yarışmasını andıran oyun, Kim milyoner olmak ister oyununa benziyor olsa da, tasarım ve grafik olarak bahsettiğimiz diğer oyuna göre oldukça iyi ve başarılı bir oyun olarak göze çarpıyor. Kullanıcıların yorumlarda en çok şikayetçi olduğu konu ise Joker fiyatları. Bu insanı biraz soğutsa da, oyunu oynadığınızda bunu fazlasıyla hakettiğini göreceksiniz.

Android Kim Bilir Apk İndir
Google Play Store'dan indir

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir