Android kahve falı uygulaması Falcı Bacı

Halen günümüzde özellikle İstanbul’da Taksim ve Beyoğlu civarında kahve falına bakan bir çok işletme mevcut. Fakat Android bir cihaza sahip iseniz, Android kahve falı uygulamasını kullanarak falınızı öğrenebilirsiniz.

Günün herhangi bir saatinde kahvenizi içtiğinizi farzedelim. Ancak falınıza bakacak kimseyi bulamadınız. Hiç sorun değil, ister gece olsun ister gündüz, Android falcı bacı uygulaması kahve tabağınızın ve fincanınızın resmini gönderdiğinizde size falınızda neler olduğunu bir bir söylüyor.

Falcı bacı olarak bilinen uygulama, tam bir gerçek fal uygulaması. Falcı bacı ile arkadaşları Melek abla ve Jasmine takma isimli hatun bayanlar size aşk ilişkileriniz, iş hayatınız ve aile hayatınız konularında adeta yol göstericilik görevini üstleniyor.

Daha detaylı ve uzun fal yorumları için ise Isabel ile tanışmanız gerekiyor. Aynı uygulama üzerinden, falcı seçiminizi yaptıktan sonra gerisini falcı hanımın becerilerine bırakıyorsunuz.

Bir çok android cihaz kullanıcısı ve mobil cihaz kullanıcısı tarafından kullanılan uygulamada falcılar bazen yoğun olabiliyor. Eğer zamanım değerli diyorsanız sizin için altın üyelik modeli de bulunuyor. Altın üyeliğe sahip iseniz kahveniz biter bitmez falınızda neler olduğunu öğreniyorsunuz.

Mobil fal uygulamasına facebook hesabınız ile giriş yaparak fallarınızın e-posta adresinize gelmesini de sağlayabilirsiniz. Böylece falınızda çıkanları arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz.

Android Kahve Falı Uygulaması özellikleri

Fincan ve tabak resimleriniz şekillerine göre incelenir.
Yorumlar kendinizle ilgili vereceğiniz bilgiler doğrultusunda, burcunuza göre yorumlanır.
Yorumlanan kahve fallarınız, fincan resmi ile birlikte uygulama içerisinde saklanır.
Uygulamaya tekrar tekrar giriş yapmanıza gerek yoktur. Cookie’leri destekler.
Facebook ile giriş yaparsanız tüm cihazlarınızdan uygulamayı kontrol edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S6 Edge vs Galaxy S6

Değerli Mobil cihaz kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, bir süredir okurlarımıza yeni içerik ulaştıramıyorduk. Ancak bundan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir