Android için Snapseed indir

Biliyorsunuz android cihazlarımızı yalnızca iletişim ve internet kullanımı için değil, resim çekmek ve bu çektiğimiz resimleri paylaşmak için de kullanıyoruz. Bazı telefon ve mobil cihazlarda PicsArt gibi ilk kurulumda gelen resim düzenleme programları olsa da, bazı programlar daha işlevsel olabiliyor. En azından PicsArt’da bulunmayan bazı özellikler bulunabiliyor. İşte bu uygulamalardan bir tanesi de Snapseed adlı Resim düzenleme programı.

Android için Snapseed indir Android için Snapseed indir

Yayıncısının Nik Software olduğu fotoğraf düzenleme uygulaması, parlaklık, doygunluk ve kontrast gibi resimin orjinalindeki değerleri değiştirebiliyor. Otomatik kalite yükseltme seçeneği ile, resim üzerinde makyaj uygulamak oldukça basit. Üstelik resmin tamamında değil de bir kısmında değişiklik yapmak istiyorsanız Android Snapseed uygulaması tam size göre.

PicsArt gibi bir rakibi olmasına rağmen Snapseed 110.000 civarında kullanıcı tarafından indirilmiş ve puanlamaya bakılırsa oldukça yüksek puanlar almış. Bir çok kullanıcının favori resim düzenleme uygulamaları arasında Snapseed ilk sıralarda yer alıyor. Google Play Store bağlantısından uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Google Play Store'dan indir

İlginizi çekebilir

Android E Devlet Uygulaması

Değerli Cepstil okurları, uzunca bir süredir sizlerle herhangi bir oyun veya uygulama paylaşımında bulunamadık. Esasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir