Android Futbol uygulaması OneFootball

Özellikle ülkemizde siyasetle birlikte en fazla rağbet gören konulardan bir tanesi de şüphesiz Futbol. Bu nedenle doğrusu bu 2 konuyu en yakın dostlarımızla bile tartışmak çoğu zaman birlikteliklere ve arkadaşlıklara gölge düşürebiliyor. Futbol denilince her ne kadar aklımıza ilk olarak 4 büyük takım geliyor olsa da, aslında futbol bundan çok daha fazlasını kapsıyor. Android cihaz kullanıcıları için geliştirilen Android Futbol Uygulaması OneFootball da futbola olan ilgimizi ve merakımızı giderebileceğimiz ender uygulamalardan bir tanesi.

Android Futbol Uygulaması OneFootball

Android Onefootball uygulaması beraberinde bir çok özelliği de getiriyor. Yalnızca Türkiye değil, bir çok avrupa liginde olup bitenler, maç skorları, takım kadroları, sakat ve cezalı oyuncular ile birlikte futbol kulüplerinden en güncel transfer haberlerini de bu uygulama ile görebilmek mümkün. Android Futbol uygulamaları arasında oldukça popüler olan One Football uygulamasının özelliklerine gelecek olursak :

16 Milyondan daha fazla kişinin indirerek kurulumunu tamamladığı bu uygulamada canlı skorlar, maç sonuçları, transferler, en yeni futbol haberleri ve dünyanın dört bir yanındaki futbol takımları ile ilgili gelişmeleri bulabilirsiniz.

Tuttuğunuz takımı seçerek o takımla ilgili tüm gelişmeleri bildirim olarak alırsınız.
Oyunculara ait istatistik ve yaş, boy gibi profil özelliklerinin görüntüleneceği sayfalar.
Takımlarla ilgili fikstürler, ve oyuncu istatistikleri
Sınırsız sayıda seçimini yapabileceğiniz maçlara ait güncel bildirimler.
Avrupa kupaları maçlarına özel canlı anlatımlar.
Takım bilgileri, oyuncu resim ve profilleri ile takım diziliş sistemleri

Alttaki Play Store bağlantısına tıklayarak Android Onefootbal uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.

Google Play Store'dan indir

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S6 Edge vs Galaxy S6

Değerli Mobil cihaz kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, bir süredir okurlarımıza yeni içerik ulaştıramıyorduk. Ancak bundan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir