Android Egzersiz ve Koşu Rehberi – Runtastic

Son yıllarda obezite ile mücadele oldukça arttı. Android Egzersiz ve koşu rehberi uygulamalarından Runtastic ise, mobil cihazlarda kullanılan en yaygın uygulamalardan bir tanesi.

Android Runtastic uygulaması, mobil cihazlarınızı kişisel birer fitness ve zayıflama asistanına dönüştürüyor. Evde, işyerinde veya dışarıda yapacağınız bisiklet turları, koşu ve benzeri spor ile ilgili etkinliklerinizde Runtastic en önemli yardımcılarınızdan birisi olacaktır. Runtastic ile spor aktiviteleriniz daha güçlü bir hal alacak, ne kadar yürüdüğünüzün ve ne kadar koştuğunuzun kayıtlarını bile tutabileceksiniz.

GPS destekli tüm mobil cihazlarda kullanılabilen uygulama, gps sinyalleri sayesinde yer değişimlerinizi ayrıntılı bir şekilde tutar ve performansınızın analizini de size gösterir. Bununla birlikte uygulamanın sizleri motive edecek bir çok yönü bulunmaktadır. Taraftarlarınızın sizi destekledikleri hissini size tattıracak tezahurat sistemi ile sporunuza daha iyi motive olacaksınız.

İstikrarlı yapılan sporun her zaman faydalı olduğunu düşünürsek ve bu uygulamanın da istikrarınıza faydalı olacağınızı düşünürsek mutlaka mobil runtastic uygulamasının cihazlarınızda olması gerektiğini ifade etmeliyiz. Tüm bu özelliklere ek olarak yaptığınız koşu ve sporun analizi ve ne kadar yol kat ettiğinizi de facebook, twitter gibi sosyal ağ profillerinizde paylaşabilirsiniz.

Mobil egzersiz uygulamasını Android Play Store’dan indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy S6 Edge vs Galaxy S6

Değerli Mobil cihaz kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, bir süredir okurlarımıza yeni içerik ulaştıramıyorduk. Ancak bundan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir