Android EA SPORTS FIFA 14 apk indir

Değerli Android kullanıcıları, yine özellikle mobil cihazlarda rahatlıkla oynanabilen bir oyun incelemesi ve indirme bağlantısı ile beraberiz. Tanıtacağımız oyun oldukça popüler oyunlardan bir tanesi olan EA Sports Fifa 2014 Android oyunu.

Öncelikle oyundan biraz bahsedelim. Daha önceki yıllarda oynanabilen diğer Fifa oyunlarına göre oldukça başarılı olduğunu ilk önce söyleyelim. Oyunda harika grafikler var, ve eğer android uyumlu cihazınız biraz da kaliteli ve büyük bir ekrana sahipse bu oyundan kolay vazgeçemezsiniz. Şimdi de oyun hakkında yapılan yorumlar, indirme sayısı ve verilen puanlara göz atalım.

Android Fifa 2014 Apk indir Android Fifa 2014 Apk indir

Oyuna bugüne kadar 2.450.000’den daha fazla kişi puan vermiş. Verilen bu puanlara göre ortalama puanı ise 4.7 gibi oldukça yüksek bir puan. Genellikle eksi puan verenlerin de, oyuna alışmakta güçlük çeken veya cihazının performansı yetmeyen arkadaşlar olduğunu düşünürsek gerçekten başarılı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan yorumlar da bizi doğrular nitelikte.

EA Sports FIFA 2014 oyununu indirmek için Google Play Store bağlantısını kullanmanız yeterli. İyi eğlenceler dileriz.

Android Fifa 2014 Apk indir

Google Play Store'dan indir

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir