Android Çiftlik oyunu – Township

Son zamanlarda Facebook oyunlarından da esinlenilerek mobil akıllı telefonlar için bir çok hobi bahçesi ve çiftlik oyunu geliştirildi. Bunlardan bir tanesi de Township android oyunu.

Facebook’ta oynanan oyunların bazılarında kısa sürede oyun sona eriyordu. Yani belli bir seviyeye gelince oyunu bitirmek zorunda kalıyorduk. Fakat android township oyunu gerçekten uzun soluklu bir oyuna benziyor. Uzun uzun oynanabilecek bir çiftlik oyunu tercih ediyorsanız Township’i mutlaka denemelisiniz. Township çiftlik oyunu ile hayvan besleyip bu hayvanların sütlerini sağarak gelir elde edebiliyorsunuz. Bununla birlikte çiftçilik yaparak ekin ekip biçebilir, yeni yapılar ile çiftliğinizi daha gelişmiş bir hale getirebilirsiniz. Böylece çiftliğinizi kasaba haline de getirebilirsiniz.

Diğer çiftlik oyunlarında olduğu gibi bu oyun da zaman tabanlı, zamana dayalı bir oyundur. Oyunda ne kadar aktif kalırsanız, çiftliğinizin gelişimi o kadar kısa sürede tamamlanır. Oyunda yeni bir bina veya yapı yapmak için saatler harcayabileceğiniz gibi, gelişiminizle orantılı olarak bu süreyi bir kaç dakikaya indirebilmeniz mümkün.

Android Çiftlik oyunu TownShip‘i Android market üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir