Android Cam Kırma Oyunu Smash Hit

Android cep telefonları ve tablet gibi diğer mobil cihazlarınızla rahatlıkla oynayabileceğiniz Smash Hit adlı son zamanların popüler cam kırma oyunu incelemesi ve indirme bağlantısını okurlarımızla paylaşıyoruz.

Google Play Store üzerinden Smash hit android oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Android cam kırma oyunu kurulumunu tamamladıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda size verilecek sınırlı sayıdaki toplar ile 3 boyutlu bir parkurda yol alırken karşınıza çıkan camları kırmaya çalışıyorsunuz. Cam kırmaya çalışırken bir yandan da sağda solda göreceğiniz bonus puanlarını almaya çalışıyorsunuz. Bu bonus puanlarını biriktirdikçe, bir seferde fırlattığınız top sayısında artış oluyor. Bu artışla zaman zaman tek seferde 5 top birden atabiliyorsunuz. Bu esnada ıskalarsanız yine tek atış yapmaya devam ediyorsunuz.

Smash Hit cam kırma oyununda toplarınızın tamamı bitene kadar parkurda yol alıyorsunuz. Toplarınız bittiğinde ise oyun sona ermiş oluyor ve aldığınız mesafe sizin başarınızı gösteren istatistik halini alıyor.

Elbette oyunun ücretli versiyonu da bulunuyor. Paralı smash hit cam kırma oyununda, sonraki oyunlarda kaldığınız yerden devam edebilme özelliği de yer alıyor. Zaten ücretli versiyonun tek özelliği de bu. Esasında oldukça önemli bir özellik olarak görülse de, oyunun ücretsiz hali de oldukça başarılı.

Ayrıca oyun içerisinde yol aldığınız parkurda yer alan görseller, 3 boyutlu ve oyuna eğlence katıyor. Her oyunda olduğu gibi geniş ekranlı cep telefonları ve özellikle tabletlerde rahatlıkla oynanabilen android Smash Hit cam kırma oyununu Play store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir