Android Boom Beach indir

Değerli oyunseverler ve Cepstil takipçileri,
Artık biliyorsunuz mobil sektörü o kadar çok ilerledi ki, neredeyse herkesin elinde bir akıllı telefon var. Akıllı telefon pazarında da Android işletim sistemli telefonların ağırlıklı olduğuna şahit oluyoruz. Özellikle ülkemizde durum bunu gösteriyor. Biz de sitemizde Android kullanıcılarının işine yarayacak oyun ve uygulamaları paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da, Android Boom Beach oyunu indirme bağlantısını, ve oyunla ilgili bazı bilgileri takipçilerimizle paylaşacağız.

Android Boom Beach Apk Android Boom Beach Apk indir

Daha önce kullanıma sunduğu Hay Day ve Clash Of Clans oyunlarının oldukça popüler olması sonucu, oyun yapımcısı Supercell 3. oyunu olan Boom Beach’i kullanıma sundu. Modern savaş grafiklerini içeriğinde barındıran oyun, daha çok kullanıcılar arasında online olarak oynanıyor. Hızla oyun severlerin ilgisini çeken oyun, android popüler oyunlar arasında yerini almış bile.

330.000 den fazla kişinin yorumladığı ve puan verdiği oyun, Google Play Store istatistiklerine göre 4.3’lük puan grafiğini yakalayarak oyun severler arasında sevilen bir oyun haline gelmiş durumda.

Bazı görsellerine de yer verdiğimiz Boom Beach Apk dosyasını Android cihazlarınıza kurmak için Play Store bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Google Play Store'dan indir

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir