Android Basket Oyunu – Stickman Basketball

Başarılı oyunları ile Google Play Store’da oldukça popüler olan Djinnworks isimli yapımcı, bildiğiniz gibi genelde çöp oyunları ile bu başarıyı sağlamıştı. Şimdi de yine Mini stickman basketball isimli oyun ile mobil cihaz ve özellikle android kullanıcılarına mobil cihazlarda basket oyunu oynamalarını sağlıyor.

Oyunun içeriğinde bir birinden farklı oyun modları, eğitim bölümü ve çeşitli ayarlar yer alıyor. Ayarlar bölümünden koşma işlemini manuel veya otomatik hale getirebiliyor, dilediğiniz takımı seçebiliyor ve oyunun ne kadar süreceğini de ayarlayabiliyorsunuz.

Oldukça eğlenceli bularak sitemizde tanıttığımız bu hoş Android basket oyunu, Android marketten ücretsiz olarak indirilerek oynanabiliyor. Bildiğiniz gibi ücretsiz oyunların başka bir gelir modeli olmadığından, bazı sıkıcı reklamlar ile karşılaşabiliyoruz. Oyunumuzu fazla etkilemese de bu oyunda da az biraz reklam olduğunu söyleyebiliriz. Bu reklamları x işareti ile kapattıktan sonra oyuna kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Oyunun cep telefonlarına göre android tablet ve büyük ekrana sahip akıllı telefonlarda daha rahat bir şekilde oynandığını da hatırlatalım..

İlginizi çekebilir

Android Lollipop Güncellemesi

Değerli Android kullanıcıları ve Cepstil takipçileri, Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın sonunda Kitkat güncellemesinden sonra gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir