Android Açlık Oyunları: Panem indir

Değerli arkadaşlar, Açlık Oyunları isimli filmi bir çoğumuz biliriz. Oldukça güzel ve sürükleyici bir filmdi doğrusu. Tabii neredeyse bütün popüler filmler için bir oyun üretiliyor. Mobil cihazlarda oynanabilen bu oyunlar arasında Açlık Oyunları isimli ANdroid oyunu da yer alıyor. Milyonlarca android kullanıcısının indirip cihazına yüklediği bu oyun, aynı zamanda 120.000 kişiden aldığı oylarla oldukça popüler bir durumda. Birazda oyundan bahsedelim, ardından nasıl ve nereden oyunu indirebileceğiniz bilgisini aktaralım.

Daha önce Alaycı Kuş 1 diye hazırlanan oyun bu kez Panem ismi ile yayında. Ateşin karanlıkta her zaman daha fazla parladığını biliriz. Katniss Everdeen hain capitol’lere karşı evreni tekrar bir araya getirmeye çalışacak. Kendini panem’in benzersiz mıntıkalarında bulacağın bu oyunda, Katniss’e diğer isyancıları tek safta toplaması konusunda yardımcı olmalısın. Böylece ayaklanabilir ve Panem’i başkan Snow’dan geri alabilirsin.

Oyundaki amacınız Katniss Everdeen’e yardımcı olarak Panem’i geri alabilmek için çaba göstermektir. Katniss ile birlikte oluşturacağınız isyan takımı, sizi başarıya ulaştıracaktır. 3d grafikler ve müthiş ses efektleri ile hazırlanan bu oyunu android mobil cihazınıza indirmek için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Android Açlık Oyunları: Panem indir

Google Play Store'dan indir

İlginizi çekebilir

iPhone 6 mı yoksa Galaxy S5 mi almalı?

Son zamanların popüler sorularından bir tanesi de konu başlığımızda olduğu gibi iPhone 6 mı yoksa Galaxy ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir