2014 Symbian Popüler Oyunlar

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri,
Biliyorsunuz genel olarak sitemizde daha çok Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlar için oyun, uygulama ve temalar paylaşıyoruz. Ancak bir çok Nokia kullanıcısı da Windows Phone ve Symbian Anna – Symbian Belle ile yoluna devam ediyor. Akıllı telefonlar oldukça revaçta olduğundan dolayı da daha çok akıllı cihazlara göre oyunlar geliştiriliyor. Ancak bir çok oyun yapımcısı halen Symbian telefon oyunları konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

2014 Yılı Popüler Symbian oyunları arasından sizler için 8 tanesini derleyerek tek bir paket haline getirdik. Bu oyunları tek bir paket halinde indirerek telefonunuza kurulumunu yapabilirsiniz.

Burn The Rope, Asphalt 6, Cut The Rope, EA Need For Speed Shift Symbian, Fruit Ninja, Turbo Grannies gibi oldukça zevkli ve bir o kadar da popüler oyunları sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Zip şifresi yoktur, dosyalar virüs taramasından geçirilmiştir ve tamamen güvenilirdir.

Download – İndir
Alternatif Link 1
Alternatif Link 2
Alternatif Link 3

İlginizi çekebilir

Nokia N8 için yeni oyun paketi indir

Merhabalar sevgili Cepstil takipçileri, Sitemizdeki mobil kategorilerini gezerken, çok ilgi olmasına rağmen bir süredir Nokia ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir